Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet Open

Drugie Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet odbędą się na polu Sobienie Królewskie Golf & Country Club w dniach 2-4 sierpnia 2019.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet 2019

Turniej odbędzie się w dniach 7-9.06.2019 na polu golfowym Postołowo Golf Club. To najważniejszy turniej kobiecy w kraju, o kategorii SUPER w Rankingu Polskiego Związku Golfa. Wpisany do kalendarza zawodów Europejskiej Federacji Golfa (EGA) Turniej liczony do Światowego Rankingu Golfa Amatorów (WAGR).

PZG Masters 2017 zakończony!

PZG Masters to turniej, który jest podsumowaniem całorocznych zmagań golfistek i golfistów z całej Polski. W tym roku odbył się on na polu Lisia Polana, nieopodal Pomiechówka.

Po dwóch dniach prowadzenia w klasyfikacji kobiet Amanda Majsterek (A&A GC) obroniła swoją pozycję w wyścigu po zwycięstwo z sumą 232 i tym samym drugi rok z rzędu została mistrzynią PZG Masters. Tuż za nią, z różnicą 7 uderzeń, uplasowała się Marianna Duczmal (Kalinowe Pola GC) – 239. Ostatnie miejsce medalowe zajęła Zofia Wójcik (KG Lisia Polana) z wynikiem 245.

Wśród najmłodszych, w kategorii Dziewczynek najwięcej punktów uzyskała Kinga Kuśmierska (Armada GC), a wśród Chłopców Konstanty Łuczak (KG Lisia Polana).

W gronie Juniorek Młodszych triumfowała Anastazja Piechula (Sobienie Królewskie G&CC).

Kategorię Juniorek wygrała II wicemistrzyni Polski kobiet 2017 Zofia Wójcik (KG Lisia Polana).

Wśród seniorek zwyciężyła Ewa Geritz (Sobienie Królewskie G&CC), która także dostała puchar w kategorii Głównej Kobiet.

W kategoriach masters seniorów triumfowała Danuta Cesarz (Śląski KG).

Źródło: pzgolf.pl