Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet Open

Drugie Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet odbędą się na polu Sobienie Królewskie Golf & Country Club w dniach 2-4 sierpnia 2019.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet 2019

Turniej odbędzie się w dniach 7-9.06.2019 na polu golfowym Postołowo Golf Club. To najważniejszy turniej kobiecy w kraju, o kategorii SUPER w Rankingu Polskiego Związku Golfa. Wpisany do kalendarza zawodów Europejskiej Federacji Golfa (EGA) Turniej liczony do Światowego Rankingu Golfa Amatorów (WAGR).

PSGK podpisało Women in Golf Charter

Z dumą informujemy, że Polskie Stowarzyszenie Golfa Kobiet, jako pierwsza organizacja z Polski, została wymieniona wśród 29 organizacji golfowych z całego świata popierających rozwój kobiecego golfa i 7 czerwca 2018 dołączyło do programu organizowanego przez R&A.

“Women in Golf Charter” – ”Karta Kobiet w Golfie”, ma na celu m.in. dążenie do zwiększenia liczby kobiet i dziewcząt grających w golfa oraz do zachęcenia kobiet do pracy w branży golfowej. Zainspirowanie organizacji związanych z golfem do zaangażowania się w rozwój kultury w golfa na całym świecie oraz umożliwienie większej liczbie kobiet i dziewcząt rozwoju na wszystkich poziomach tego sportu.

Więcej informacji dostępnych pod linkiem:

https://www.randa.org/TheRandA/Initiatives/WomenAndGirls/WomensCharterSignatories

Picture source: The R&A

Patroni medialni

logo_top_golf

Golf_Roll


Partnerzy